Deze licht blauwe baggy broek heeft een laag kruis en een rechte pijp. Het is een heupmodel, maar kan ook iets hoger gedragen worden. Een comfortabele stoere broek die ook erg leuk staat met een hakje en een opgerolde pijp.
Deze donkerblauwe skinnyjeans is een mooie basisbroek en kan zowel klassiek als stoer worden gedragen. De broek is op de bovenbenen lichter gewassen. Het is een strakke broek met een smalle pijn en het valt op de heup.
Deze skinnyjeans heeft een frisse beige kleur en kan het hele jaar door worden gedragen. Het is een nauw aansluitend model en het heeft eenvoudige zakken. De broek valt op de heup en is een fijne basisbroek.
Deze donkerblauwe skinnyjeans is heel elastisch en zit daardoor erg comfortabel. Het is een nauw aansluitend model en valt op de heup. Op de achterzakken zitten ritsen. Een fijne broek voor vrouwen die niet gewend zijn aan een skinnyjeans.
Dit is weer een zeer comfortabele jeans van G-star. Het is een recht model en valt op de heup. Er zit een klein beetje stretch in en kan zowel in de laars als over de laars worden gedragen. Een fijne broek die u het hele jaar door kunt aantrekken.
Ook in de zomercollectie van 2012 zien we weer veel chino's. Deze heeft een felle kleur en kan zowel stoer als netjes worden gedragen. Aan de bovenkant is de broek los met een ietwat verlaagd kruis. De pijpen zijn smal en ook deze heeft weer een bijpassend riempje.
Deze felrode skinnyjeans is elastisch en is daardoor nauw aansluitend. Het is een heupmodel met lage zakken aan de achterkant. Een lekker zomerse broek in een te gekke kleur. De broek valt klein en we raden dus aan om een maat groter te nemen.
Deze chino valt op de heup en mag een beetje 'baggy' vallen. Het is een recht model, maar kan wel in de laars worden gedragen. Een fijne broek die het hele jaar door gedragen kan worden.
Deze skinnyjeans is nauw aansluitend en valt op de heup. Het is een mooie basis spijkerbroek met kleine speelse details zoals de vierkante zakken aan de voorkant.
Deze skinnyjeans sluit nauw aan en valt op de heup. De broek valt lang en heeft speelse achterzakken met één rits. Een leuke hippe skinnyjeans met een comfortabele pasvorm.
Deze chino valt op de heup en heeft een iets verlaagd kruis. De broek heeft een bandplooi en een rechte pijp. Deze winter zien we veel gekleurde broeken. Ook in uw kast mag deze niet ontbreken.
Deze jeans heeft een smalle broekspijp en zit niet alleen mooi aangesloten maar ook erg comfortabel. De broek valt op de heup en is in meerdere kleuren te verkrijgen.
Let op deze broek valt klein! Bestel 1 tot 2 maten groter!