Vanaf zaterdag 15 januari 2022 is het weer toegestaan om bij ons te komen shoppen op afspraak. Ben je op zoek naar een toffe nieuwe outfit of een Tally-ho cadeaubon? Bel dan met jouw favoriete winkel voor het maken van een afspraak. Ook kun je nu heel makkelijk online een afspraak inplannen. Hoe doe je dit? Klik op de link onder het filiaal waar jij graag langs zou willen komen en maak je afspraak.Uiteraard is het ook mogelijk om een mail te sturen. Alle telefoonnummers en e-mail adressen vind je hieronder.

Natuurlijk is onze WEBSHOP nog steeds 24/7 open! En uiteraard is het ook nu mogelijk jouw bestelling gratis af te halen in jouw favoriete winkel. 

Tally-Callcentre Alkmaar
tel: 072 - 520 29 99
alkmaar@tally-ho.nl

Maak hier online een shopafspraak voor onze winkel in Alkmaar: https://oopen.co/tally-ho-alkmaar

Tally-Callcentre Amsterdam
tel: 020 - 214 93 65
amsterdam@tally-ho.nl

Maak hier online een shopafspraak voor onze winkel in Amsterdam: https://oopen.co/tally-ho-amsterdam

Tally-Callcentre Bergen
tel: 072 - 589 40 28
bergen@tally-ho.nl

Maak hier online een shopafspraak voor onze winkel in Bergen: https://oopen.co/tally-ho-bergen

Tally-Callcentre Egmond
tel: 072 - 507 06 62
egmond@tally-ho.nl

Maak hier online een shopafspraak voor onze winkel in Egmond: https://oopen.co/tally-ho-egmond-aan-zee

Tally-Callcentre Heiloo
tel: 072 - 533 61 91
heiloo@tally-ho.nl

Maak hier online een shopafspraak voor onze winkel in Heiloo: https://oopen.co/tally-ho-heiloo

Tally-Callcentre Hoorn
tel: 0229 - 21 88 41
hoorn@tally-ho.nl

Maak hier online een shopafspraak voor onze winkel in Hoorn: https://oopen.co/tally-ho-hoorn

Onze stylistes helpen je graag! 

Heel veel gezondheid en liefde gewenst, laten we vooral aan elkaar denken in deze tijd en elkaar steunen!