Yay! Jullie mogen weer bij ons komen shoppen op afspraak! Ben je op zoek naar een toffe nieuwe outfit met pareltjes uit de nieuwste collecties? Maak dan nu snel een afspraak voor een personal shopping. Dit is mogelijk dagelijks van 09.30-18.00 uur (zondagen en 's avonds shoppen in overleg met het filiaal). Je kunt kiezen uit deze tijdsblokken: 1/2 uur, 1 uur en 1,5 uur. Bel met het Tally-Callcentre voor het maken van een afspraak in één van onze zes filialen! Uiteraard is het ook mogelijk om een mail te sturen. Alle telefoonnummers en e-mail adressen vind je hieronder.

Uiteraard is het ook mogelijk jouw online bestelling gratis af te halen in de winkel. 

Tally-Callcentre Alkmaar
tel: 072 - 520 29 99
alkmaar@tally-ho.nl

Tally-Callcentre Amsterdam
tel: 020 - 214 93 65
amsterdam@tally-ho.nl


Tally-Callcentre Bergen
tel: 072 - 589 40 28
bergen@tally-ho.nl


Tally-Callcentre Egmond
tel: 072 - 507 06 62
egmond@tally-ho.nl

Tally-Callcentre Heiloo
tel: 072 - 533 61 91
heiloo@tally-ho.nl

Tally-Callcentre Hoorn
tel: 0229 - 21 88 41
hoorn@tally-ho.nl

Onze stylistes helpen je graag! 

Heel veel gezondheid en liefde gewenst, laten we vooral aan elkaar denken in deze tijd en elkaar steunen!