Op zoek naar het perfecte cadeau of een feestelijke outfit? Bel nu met het Tally-Callcentre, in één van onze zes filialen!

Onze stylistes helpen je graag en jouw bestelling wordt zo snel mogelijk - heel sustainable op de fiets, bij je bezorgd.

 

Tally-Callcentre Alkmaar
tel: 072 - 520 29 99
alkmaar@tally-ho.nl
Di t/ Za 10:00 - 14:00 uur (niet op feestdagen)
Bezorggebied: Alkmaar Centrum

Tally-Callcentre Amsterdam

tel: 020 - 214 93 65
amsterdam@tally-ho.nl
Di t/ Za 10:00 - 14:00 uur (niet op feestdagen)
Bezorggebied: Amsterdam Centrum en oud-west

Tally-Callcentre Bergen
tel: 072 - 589 40 28
bergen@tally-ho.nl
Di t/ Za 10:00 - 14:00 uur (niet op feestdagen)


Tally-Callcentre Egmond

tel: 072 - 507 06 62
egmond@tally-ho.nl
Di t/ Za 10:00 - 14:00 uur (niet op feestdagen)
Bezorggebied: Egmond aan Zee


Tally-Callcentre Heiloo

tel: 072 - 533 61 91
heiloo@tally-ho.nl
Di t/ Za 10:00 - 14:00 uur (niet op feestdagen)


Tally-Callcentre Hoorn

tel: 0229 - 21 88 41
hoorn@tally-ho.nl
Di t/ Za 10:00 - 14:00 uur (niet op feestdagen)
Bezorggebied: Hoorn centrum

Onze stylistes helpen je graag! 

Heel veel gezondheid en liefde gewenst, laten we vooral aan elkaar denken in deze tijd en elkaar steunen!